Opisy GG, Gadu-Gadu
Polityka prywatności

Evonet.pl - wydawca serwisu Statusiki.pl - szanuje Twoją prywatność i publikuje tutaj informacje odnośnie gromadzonych danych oraz sposobu ich wykorzystywania.

Rejestracja

Aby w pełni korzystać z funkcjonalności niniejszego miejsca sieciowego proponujemy rejestrację podczas, której należy:
- podać swój login, hasło oraz adres e-mail
- potwierdzić akceptację regulaminu niniejszego miejsca sieciowego

W każdym momencie użytkownik niniejszego miejsca sieciowego ma możliwość wglądu i poprawiania danych podanych podczas rejestracji.


Cookies

Niniejsze miejsce sieciowe przechowuje pliki coockies na komputerach użytkowników, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania serwisów internetowych, w szczególności tych wymagających autoryzacji.

Zawartość plików cookies nie pozwala na identyfikację użytkownika. Przy ich użyciu nie są przechowywane i/lub przetwarzane dane osobowe.

W celu wyświetlania reklam w trakcie Twojej wizyty w naszej witrynie korzystamy z usług zewnętrznych firm reklamowych. Firmy te mogą wykorzystywać informacje (z wyłączeniem imienia i nazwiska, adresu, adresu e-mail i numeru telefonu) związane z Twoimi wizytami w tej oraz innych witrynach do wyświetlania reklam towarów i usług, które mogą Cię zainteresować. Kliknij na poniższy/e odnośnik/i, aby uzyskać więcej informacji na ten temat oraz dowiedzieć się, w jaki sposób możesz uniknąć wykorzystania informacji przez te firmy.

- Polityka prywatności reklam Google i sieci partnerskiej.

Informacje ogólne

- Podczas przeglądania niniejszego miejsca sieciowego nie są zbierane żadne dane osobowe o odwiedzających go użytkownikach.
- Dopiero rejestracja w niniejszym miejscu sieciowym może nieść za sobą konieczność wypełnienia odpowiedniego formularza, w którym użytkownik może przekazać swoje dane osobowe.
- W niniejszym miejscu sieciowym zbierane są jedynie informacje niezbędne do prawidłowego założenia konta oraz zamieszczenia odpowiednich materiałów.
- Zbierane w niniejszym miejscu sieciowym dane wykorzystywane są w celach statystycznych i marketingowych.
- Przechowywane w niniejszym miejscu sieciowym dane mogą być przekazane odpowiednim organom, jeżeli wymaga tego prawo
.